Quick search
Agusia110
Registration date:22.02.2016 Last visit: 24.02.2016
| Sex: | Woman |
|---|---|
| Age: | 38 years old |
| Zodiac: | Virgo |
| Marital status: | single |
| Education: | secondary school |
| Localization: | United Kingdom, England, Norfolk, Norwich, Lakenham |
Appearence & character
| Smoking: | I smoke |
|---|---|
| Alcohol: | very occasionally |
| Children: | My children live with me |
| Height: | 164 |
| Figure: | skinny |
| Hair colour: | black |
| Colour of eyes: | brown |
| Favourite music: | dance, disco |
| Activities: | at home, outdoor, other |
| What food do you like?: | polish, chinese, other |
| Relationship: | frienship, maybe more, serious |
| Languages I can communicate with.: | polish, english |
About
Przede wszystkim nie oceniajcie mnie po wyglądzie bo pomylicie sie. Nbede tu pisac o sobie, uwazam iz osoba ktora mnie pozna powinna mnie ocenic. Mam sporo zalet jak i wad, zawsze daze i osiagam swoj cel,szczera do bolu, bardzo wrazliwa a zarazem wybuchowa i niesamowicie uparta. Dodam tylko ze nie interesuja mnie przelotne znajomosci czy faceci bez ambicji i celu w zyciu. Nie wierze ze znajde tu mezczyzne jakiego szukam, zawodze sie na kazdym jednym. Nie wiem czy to moj pech czy poprostu zazdna z tych osob nie byla mi przeznaczona....nie wymagam i nie oczekuję wiele. Chcę tylko znaleźć kogoś kogoś kto będzie moim oparciem, siła i zapewni mi spokojne w miłości życie, kogoś kto stworzy że mna dom i Rodzinę. Wiem że to w dzisiejszych czasach takie trudne ale wierzę że gdzieś tam istnieje ta moja połówka.
Looking
Przyjaciol, znajomosci, towarzystwa....a u tej swojej polowki wsparcia, uczciwosci, szczerosci, poswiecenia, szacunku oraz wiernosci. Ma byc zarowno moim partnerem jak i przyjacielem a co najwazniejsze wsparciem w trudnych chwilach kiedy bede potrzebowac aby mnie przytulil, dodal sil i wierzyl we mnie. Trudno mi opisac to co czuje slowami iz nie wszystko da sie powiedziec, czyny bardziej wyraza to co czuje....dla mnie bardzo ważne są te wartości duchowe. Głęboko wierzę że kiedyś w końcu odnajdą swoje szczęście. Przeszłam naprawdę bardzo dużo i zawiodłam się w związkach.
My interests
Muzyka, taniec, kosmetologia,podroze, astrologia, kuchnia....jezeli chodzi o muzyke moja pasja sa hiszpanskie rytmy, uwielbiam hiszpanska muzyke I uwielbiam ja tanczyc. To moja pasja ktora sprawia ze cuje jakby w moich zyla plynela hiszpanska krew.


